Imprezy firmowe

 


Organizujemy imprezy firmowe od pomysłu po kompleksową realizację. Oferujemy opracowanie scenariusza eventu z oryginalnymi pomysłami zarówno na te tradycyjne, jak i niekonwencjonalne spotkania biznesowe. Zapewniamy koordynację i dbałość o projekt na każdym etapie jego realizacji. Niezależnie od tego, czy świętują Państwo jubileusz firmy, udany sezon, czy też chcą Państwo po prostu spotkać się w nieformalnej atmosferze i miło razem spędzić czas - chętnie zorganizujemy każdy event.

 

Organizujemy:

Bankiety firmowe - spotkania z kluczowymi klientami i partnerami firmy. Zadbamy o to, by odpowiednio dobrane atrakcje i formuła imprezy tworzyły przyjazną atmosferę do rozmów i umacniania kontaktów. Takie spotkania wymagają dbałości o każdy detal z odpowiednim wyważeniem elegancji i rozrywki.

- Sprawdzony catering dostosowany do budżetu i charakteru imprezy;
- Oprawa artystyczna: rozrywka na najwyższym poziomie, impresariat gwiazd;

- Materiały reklamowe i upominki - projekt i produkcja.

GAAN Event Point - organizacja imprez, bankiety firmowe

 

Bale karnawałowe - karnawał to czas zabawy, świętowania sukcesów i podsumowań minionego roku. To też idealny okres do organizacji spotkań dla pracowników, obecnych i potencjalnych klientów firmy, partnerów, dystrybutorów i wszystkich, z którymi chcemy spotkać się w mniej formalnej atmosferze.

- Karnawałowe bale maskowe;

- Wieczory tematyczne;

- Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna - zespoły na żywo, wokaliści, sprawdzeni DJ-e.

GAAN Event Point - organizacja imprez, bale karnawałowe

 

Imprezy integracyjne - programy outdoor i indoor oraz wieczorne imprezy, które pozwalają poznać swoich współpracowników z bardziej prywatnej strony. Grupowe aktywności, zadania i atrakcje integrują zespół i zawsze dostarczają niezapomnianych wrażeń.

- Wybór i wynajem miejsca: propozycje oryginalnych przestrzeni eventowych;
- Aranżacja przestrzeni: scenografia i dekoracje, technika multimedialna;

- Obsługa przez doświadczoną kadrę - konferansjerzy, hostessy, animatorzy, fordanserki na imprezy w grupach męskich.

 

GAAN Event Point - organizacja imprez, imprezy integracyjne