imprezy integracyjne, integracja firmowa, team building

 

Team Building

teambuildingOrganizujesz imprezę firmową, ale jeszcze nie masz na nią pomysłu? Chcesz zmotywować pracowników i stworzyć prawdziwy zespół, w którym słowo WSPÓŁPRACA będzie na pierwszym miejscu? Zależy Ci na długotrwałej integracji poprzez dobrą zabawę?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś "tak", to znaczy, że szukasz właśnie nas!


teambuilding

GAAN Event Point oferuje Państwu programy integracyjne i gry scenariuszowe dla firm, które mają za zadanie przede wszystkim zbudowanie lub pogłębienie więzi grupowych w zespole.

Podczas wykonywania określonych zadań w programie TEAM BUILDING, często niecodziennych i zabawnych, uczestnicy muszą współpracować, wcielać się w narzucone role i jednocześnie rywalizować z przeciwnikiem - konkurencją.

 

teambuilding

W naszych programach integracyjnych proponujemy szereg atrakcji, które nie tylko spełnią funkcje team buildingowe, ale również dostarczą ich uczestnikom dużo śmiechu, fantastycznej zabawy, często adrenaliny i zawsze niecodziennych wspomnień.

Działamy kompleksowo, co oznacza, że oprócz oryginalnego scenariusza imprezy zapewnimy wszystko to, co jest niezbędne do jej przeprowadzenia - doskonałą lokalizację, profesjonalny sprzęt, catering, nagłośnienie i oświetlenie, urządzenia sportowo-rekreacyjne oraz wykwalifikowaną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu, aby dobrać idealny program integracyjny dla Waszej grupy i założonych celów.